Poradnik Kindergeld – praktyczny ebook jak uzyskać wypłatę zasiłku

poradnik kindergeld

PIERWSZY I JEDYNY W POLSCE PRAKTYCZNY PORADNIK KINDERGELD – JAK POSTĘPOWAĆ, KROK PO KROKU, ŻEBY UZYSKAĆ WYPŁATĘ ZASIŁKUKliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej!

Tak jak zapowiedziałem kilka tygodni temu, opracowałem szczegółowy i praktyczny poradnik Kindergeld, dzięki któremu dowiesz się w jaki sposób uzyskać wypłatę zasiłku. Ebook odpowie w zasadzie na wszystkie pytania, jakie mogą pojawić się w procesie ubiegania się o Kindergeld. To książka bardzo praktyczna. Wykorzystanie i zastosowanie wiedzy, którą przekazuję, gwarantuje wszystkim uprawnionym do otrzymywania Kindergeld pozytywne przeprowadzenie sprawy.

Dzielę się nie tylko wiedzą, ale również własnymi doświadczeniami. To nie jest książka o Kindergeld napisana przez teoretyka lub osobę, której celem jest nakłonienie do skierowania sprawy do firm pośredniczących w załatwianiu wszelkich formalności, mających na celu uzyskanie świadczenia. Wprost przeciwnie, ten poradnik Kindergeld to dokładnie opisane, praktyczne sposoby wywierania nacisku na Familienkasse i taki tryb prowadzenia sprawy, aby zakończyło się ono sukcesem, czyli wypłatą zaległych pieniędzy oraz otrzymywaniem na bieżąco wypłat za każdy następny miesiąc.

Ta książka zachęca do podjęcia wysiłków, namawia, żeby nie zrażać się i nigdy nie poddawać. Poradnik Kindergeld to również wezwanie do samodzielnego działania, na tyle, ile to tylko możliwe. Tak, możesz to wszystko zrobić sam i nie płacić tysięcy złotych, bo takie stawki pobierają firmy zajmujące się obsługą wniosków o Kindergeld dla Polaków pracujących w Niemczech. 

Jesteś zainteresowany zakupem ebooka o Kindergeld? Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Jeszcze przed opublikowaniem książki sprzedałem pierwszych kilkanaście kopii. Otrzymałem pozytywne komentarze, za które bardzo dziękuję. Jeżeli dokonałeś zakupu i masz pytania dodatkowe, skontaktuj się ze mną, podaj swoje dane i datę transakcji. Wszystkim tym osobom postaram się pomóc na tyle, ile będzie to możliwe.

Wszystkie dane podane w poradniku o Kindergeld obejmują stan na początek marca 2016r. Nowe wymagania, jakie zostały wprowadzone od stycznia 2016r. zostały w ebooku uwzględnione, opisane oraz wyjaśnione. 

poradnik kindergeld

Nie zajmuję się spekulacjami co będzie w przyszłości, czy Niemcy ograniczą prawo do zasiłku Kindergeld oraz jaki wpływ na otrzymywanie Kindergeld może mieć pobieranie na dzieci nowego zasiłku z programu „Rodzina 500 plus” w Polsce. To naturalnie ważne sprawy, ale możemy o nich porozmawiać po wejściu w życie konkretnych przepisów prawnych. Obecnie pojawia się mnóstwo nieprawdziwych informacji, które niepotrzebnie wprowadzają zamieszanie. Nie wiem jakie są intencje osób, które dezinformują innych. Najważniejsze jest to, co obowiązuje nas dzisiaj. 

Opowieści o tym, że Kindergeld nie należy się na dzieci, które mieszkają w Polsce, albo o zatrzymaniu wypłat Polakom, którzy będą pobierać 500 PLN na dziecko, po wejściu w życie programu „Rodzina 500 plus„, to tylko plotki, które nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. Możesz starać się o Kindergeld za 4 lata wstecz i nikt Ci tego prawa nie odbierze. Nie nastąpiły żadne zdarzenia, które ograniczają dostęp Polaków do Kindergeld. Owszem, mówi się o tym i o owym, ale to tylko dyskusje, nic więcej.

Skoncentruj się na tym, co obecnie obowiązuje. I tak nikt z nas nie zna przyszłości. Można sobie podyskutować, dlaczego nie? Ale wprowadzanie w błąd osób, które czekają na te pieniądze jak na zbawienie, to postawa godna pożałowania. Jeśli masz sprawdzone informacje, poparte konkretnymi przepisami lub swoimi doświadczeniami, to proszę podziel się nimi z nami wszystkimi. Natomiast te wszystkie „bo słyszałem”, „podobno”, itp. to niezbyt poważne podejście do poważnej sprawy. Dla wielu rodzin wypłata jednorazowo kwoty rzędu kilku czy kilkunastu tysięcy euro, to nie jest żadna zabawa.

Tak jak już wspominałem we wcześniejszym wpisie otrzymałem mnóstwo pytań, maili i komentarzy. Nadal codziennie otrzymuję opisy różnych sytuacji i przypadków oraz trudności, jakie napotykają osoby starające się o Kindergeld. Zachęcam wszystkich do dalszych kontaktów. Jak sami widzicie, staram się na każde pytanie odpowiadać szybko i precyzyjnie. 

poradnik kindergeld

Niektórzy z Was pytają mnie od czego zacząć i co po kolei robić, czyli o przedstawienie całej procedury oraz podanie wszystkich wymaganych dokumentów. Proszę pamiętać, że tego nie da się opisać w kilku zdaniach, więc zachęcam do czytania bloga, artykułów poświęconych tematyce Kindergeld oraz zakupu nowego poradnika.

Sam chętnie kupiłbym taki ebook wtedy, gdy starałem się o Kindergeld. Niestety nic takiego nie było do tej pory dostępnego na rynku. Zapłaciłem firmie pośredniczącej duże pieniądze, ponieważ nie miałem pojęcia od czego zacząć i co robić, żeby Kindergeld ostatecznie wpłynęło na moje konto. Ty nie musisz powielać błędów moich i wielu innych osób. Dzięki temu zaoszczędzisz duże pieniądze i sam będziesz wiedział najlepiej,  co należy zrobić. 

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie komentarze i formy kontaktów. Mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani otrzymają wypłatę Kindergeld i odpowiednio spożytkują te pieniądze.

PIERWSZY I JEDYNY W POLSCE PRAKTYCZNY PORADNIK KINDERGELD – JAK POSTĘPOWAĆ, KROK PO KROKU, ŻEBY UZYSKAĆ WYPŁATĘ ZASIŁKUKliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej!

 

0 komentarzy… add one

Napisz komentarz

Wolność finansowa? Proszę zapisz się!

autoresponder system powered by FreshMail