O autorze

 

„Zawsze pamiętaj: jesteś bardziej odważny niż uważasz, silniejszy niż Ci się wydaje i mądrzejszy niż myślisz.”

 

 

 

Witaj 🙂 Mam na imię Artur. Mieszkam i pracuję w Tarnowie , tym małopolskim, praktycznie w połowie drogi pomiędzy Krakowem a Rzeszowem. Mam wspaniałą rodzinę:
cudowną żonę oraz dwójkę synów. No i jeszcze nasza sunia Sonia, która towarzyszy nam od dziesięciu już lat. Lubię dobrą muzykę i ligę hiszpańską. To nie spodoba się fanom Realu Madryt … jestem zagorzałym fanem Barcelony. 

Skąd pomysł na blogowanie?

Na pewno częściowo z potrzeby dzielenia się z innymi wiedzą i doświadczeniem zgromadzonym przez lata prowadzenia biznesu. Chęci poznania nowych ludzi, nawiązania interesujących kontaktów i wyruszenia w intrygującą podróż, która sam jeszcze nie wiem dokąd mnie poprowadzi.

Wewnętrzna potrzeba sprawiła, że postanowiłem tworzyć bloga. Trudno to wyrazić precyzyjnie, po prostu tak się dzieje i już. Ufam, że tak miało być i wypełniam swoją misję służenia ludziom. Z pewnością jakiś wpływ na moją decyzję ma moda na blogi. Nie mam zamiaru tego ukrywać, wprost przeciwnie – ta moda zaintrygowała mnie już kilka lat temu, ale zawsze brakowało wolnego czasu.

Droga edukacji w sferze rozwoju osobistego zaczęła się w moim przypadku od książek Alvina Tofflera, Ernsta F. Schumachera oraz Fritjofa Capry. Potem były książki Roberta Kiyosaki, film ‘The Secret’, artykuły i książki Joe Vitale, itd. itd. Z pewnością wiele osób już prowadzących blogi przeszło podobną drogę i nagle pojawia się pomysł żeby spróbować samemu. Pomyślałem, że ci ludzie nie pochodzą z innej planety, więc ja też mogę, Ty też możesz, każdy może, jeśli tylko zechce i zmobilizuje się do wysiłku oraz regularnej pracy. 

inwestowanie pieniędzy

O czym piszę na blogu i jakie odniesiesz korzyści czytając go?

Generalnie będzie to tematyka biznesowo-finansowa, ale nie tylko:

– jak zarabiać więcej i osiągnąć wolność finansową?

-czy pieniądze dają szczęście?

-czy warto ryzykować dla osiągnięcia własnych marzeń?

-jak pomnażać zaoszczędzone nadwyżki finansowe?

-jak robić interesy na współpracy z zagranicą?

-czy założenie własnego biznesu jest dobre dla każdego?

-w co warto inwestować w XXI wieku?

-jak zbudować majątek, który pozwoli nie przejmować się emeryturą z ZUS?

-jak zadbać o przyszłość dzieci?

-krok po kroku, konkretnie i dokładnie opiszę jak założyć bloga  

-przedstawię praktyczne wskazówki oparte na własnych doświadczeniach w  zakresie m.in. prowadzenia firmy, uruchomienia sprzedaży internetowej,  założenia biznesu za granicą, eksportu na rynki zagraniczne i opowiem wiele ciekawych historii z życia  wziętych.

 

rozwijanie firmy

Blog nie istnieje bez aktywnego udziału czytelników, którzy komentują jego treść. Bardzo zależy mi na Twoim zdaniu. Nie obawiam się krytyki, każda kulturalna wymiana zdań jest mile widziana. Zachęcam Cię do czytania i komentowania. Postaram się wzbudzić zainteresowanie treściami, które mam nadzieję pozwolą Ci wzbogacić wiedzę o tym jak radzić sobie w biznesie, jak poruszać się na rynku nieruchomości,  jak umiejętnie gospodarować pieniędzmi i sprawić, że to my kontrolujemy nasze życie i finanse, a nie na odwrót.

Masz pytanie? Świetnie, postaram się  na nie odpowiedzieć. Szukasz porady w zakresie prowadzenia własnej firmy? Służę pomocą. Chcesz wiedzieć jak sprzedawać swoje produkty za granicę? Podpowiem. Chciałbyś zorganizować budżet osobisty żeby nie kreować długów i gromadzić nadwyżki? Poradzę, na ile tylko potrafię. Jesteś zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości? Opowiem o transakcjach w których brałem udział. W końcu będziesz chciał żeby pieniądze pracowały dla Ciebie, a nie odwrotnie? Wskażę drogę, którą sam przebyłem. 

Mam do Ciebie gorącą prośbę o wpisanie się na mojego newslettera. Obiecuję, że nie będę przynudzał i otrzymasz wyłącznie ciekawe informacje oraz powiadomienia o tym co nowego dzieje się na blogu. Twój adres mailowy jest bardzo cenny i dlatego gwarantuję Ci, że nie zostanie udostępniony nikomu innemu.

Dziękuję wszystkim za to, że jesteście tutaj i zapraszam. 🙂 

Pozdrawiam,

Artur

 

Istotna uwaga.

Proszę Cię o zwrócenie uwagi na to, że treści przedstawione na tym blogu są efektem przemyśleń oraz opinii autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji tutaj zawartych, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie zawartych tutaj treści. Wszelkie decyzje jakie podejmujesz powinieneś bardzo dokładnie przemyśleć, ponieważ sam ponosisz za nie odpowiedzialność. Bądź rozsądny, proszę.

 

 

Wolność finansowa? Proszę zapisz się!

autoresponder system powered by FreshMail