Kontakt

zarabiać

 

„Umysły są jak spadochrony – funkcjonują tylko wtedy, gdy są otwarte.”

 

 

Cześć. Dziękuję za wejście na mojego bloga, na którym piszę o tym jak więcej zarabiać, mądrze oszczędzać, rozsądnie inwestować i spełniać swoje marzenia. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i będziesz częstym gościem. Zapraszam i poczuj się jak u siebie w domu. 🙂 

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, to najlepszą i najprostszą formą będzie skorzystanie z poniższego formularza. Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Jednocześnie proszę Cię o sugestie i uwagi, również krytyczne, co do treści artykułów jakie są już zamieszczone. Interesuje Cię temat, który nie został jeszcze poruszony? Masz własne propozycje nowych artykułów? Bez obaw napisz do mnie i weź czynny udział w tworzeniu tego bloga.

Możesz również skontaktować się ze mną poprzez Twittera. Dołącz proszę do moich followersów – może znasz lepsze słowo, to pomóż. 🙂  Nie „ćwierkam” zbyt często, ale za to planuję wysyłanie interesujących newsletterów, dlatego zachęcam Cię do wpisania się na moją listę i dołączenie do Rodziny Pozytywnych Pieniędzy.

Starannie sprawdzam pocztę praktycznie codziennie i gwarantuję, że przeczytam każdą wiadomość.

Jeśli wysłałeś do mnie konkretne zapytanie  i nie otrzymałeś żadnej odpowiedzi, to proszę przypomnij mi o tym. Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie Twojego cennego czasu dla mojego bloga i z niecierpliwością czekam na Twoje komentarze oraz sugestie.

Ponownie bardzo proszę o wpisanie się na mojego newslettera. Otrzymasz wiele ciekawych informacji, które nie są dostępne na blogu, takich jak aktualne promocje bankowe, ciekawe produkty finansowe, nowości z rynku kredytów, leasingu i ubezpieczeń oraz uzyskasz dostęp do praktycznej wiedzy na takie tematy jak inwestowanie w nieruchomości, prowadzenie firmy, pomnażanie oszczędności,  i wiele innych. Oprócz tego otrzymasz mojego pierwszego ebooka, zupełnie bezpłatnie, a przekazane w nim konkretne wskazówki z pewnością pozwolą Ci usprawnić swoje finanse. Ebook jest w trakcie przygotowania i powinien być dostępny wiosną 2016r.

Pozdrawiam Cię, miłego czytania i do następnego razu 🙂

Artur

 

PS Jeżeli chcesz publikować przedstawione przeze mnie treści, proszę skontaktuj się ze mną i zapytaj o pozwolenie. Dziękuję.

zarabiać

Formularz kontaktowy
* pola wymagane

 

 

Wolność finansowa? Proszę zapisz się!

autoresponder system powered by FreshMail