Inspiracje

 

„Czasami życie nie daje nam tego czego chcemy nie dlatego, że na to nie zasługujemy, ale dlatego, że zasługujemy na więcej.”

 

Największą inspiracją jest samo życie. Prowadzenie firmy przez dwadzieścia lat jest prawdziwym źródłem przemyśleń finansowych i nie tylko. 🙂 Poniżej przedstawiam listę osób, których prace, blogi i działalność stanowiły inspirację do stworzenia mojego bloga.

 

sukces

 

Autorzy, których prace szczególnie polecam:

 

  • Jay Abraham – specjalista od strategii zwiększania sprzedaży i pomnażania zysków. Każda jego książka i publikacja warta jest uwagi. Polecam w szczególności „Odkryj swój potencjał. 21 sposobów na prześcignięcie konkurencji w myśleniu, działaniu i zarabianiu pieniędzy”. Książka ta jest dostępna w polskim tłumaczeniu.
  • Napoleon Hill – prekursor literatury rozwoju osobistego. „Myśl i bogać się” to lektura obowiązkowa i kanon twórczości motywacyjnej. Również dostępna w języku polskim.
  • Robert Kiyosaki – autor niezwykle popularnej na całym świecie i bardzo dobrze znanej w Polsce książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”. Pozycja interesująca szczególnie dla zainteresowanych zarabianiem i inwestowaniem w sektorze nieruchomości
  • Joe Vitale – człowiek na którego wystarczy spojrzeć, żeby otrzymać niesamowitą dawkę pozytywnej energii. Warta uwagi jest moim zdaniem książka „Hipnotyczny marketing”. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych założeniem własnego biznesu oraz tych, którzy już prowadzą firmy i poszukują praktycznych, konkretnych sposobów zwiększenia sprzedaży, a w szczególności przyciągnięcia nowych klientów.
  • Ramit Sethi – autor książek i twórca świetnego bloga „I Will Teach You To Be Rich”. Przekazuje wiele cennych wskazówek dla wszystkich planujących lub prowadzących firmy i zachęca do podjęcia wyzwania „pracy na swoim”. Specjalizuje się w tworzeniu kursów edukacyjnych m.in. w zakresie finansów osobistych. Proponuje bardzo ciekawy system automatyzacji finansów o którym z pewnością napiszę na blogu.
  • Pat Flynn – znany amerykański bloger (Smart Passive Income), który zachęca wszystkich do zakładania własnych biznesów, w szczególności internetowych oraz chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie prowadzenia bloga, pisania e-booków, realizacji podcastów, itp. Co ciekawe od samego początku Pat publikuje swoje raporty finansowe w których przedstawia skąd pochodzą strumienie jego dochodów.
  • Tony Robbins – fantastyczny mówca motywacyjny i autor wielu ciekawych książek. Wulkan energii. Autor niezwykle interesującej książki „Obudź w sobie olbrzyma”.
  • Tim Ferris – bloger i autor bestsellerowej książki „4-godzinny tydzień pracy” oraz wielu innych poradników. Zwolennik niekonwencjonalnych metod pracy i propagator dążenia do bycia wolnym człowiekiem.
  • Derek Harpern – bloger, który przedstawia praktyczne rozwiązania w zakresie budowy własnego biznesu, w szczególności internetowego. Tak jak Pat Flynn jest mistrzem w aspekcie technicznym prowadzenia biznesu online, tak Derek Harpern w bardzo prosty i przejrzysty sposób przekazuje wskazówki, które możesz natychmiast zastosować we własnej firmie.

 

rozwój osobisty - zarabiać i być wolnym

 

Wolność finansowa? Proszę zapisz się!

autoresponder system powered by FreshMail